Radunia Stężyca - Polonia Bytom 1-1 (0-0)
niedziela, 13 sierpnia 2023 19:11

W zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu 4. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zremisowała na wyjeździe z Radunią Stężyca 1-1 (0-0). Dla niebiesko-czerwonych bramkę w 56 minucie strzelił Tomasz Gajda, niestety kilka minut później, bo w 67 minucie zawodnik ten musiał opuścić boisko, gdyż został ukarany czerwoną kartką (za dwie żółte). Gra w przewadze jednego zawodnika niestety przyniosła korzyści gospodarzom, dla których w 75 minucie Mateusz Kuzimski strzelił bramkę na 1-1, z rzutu karnego. Do końca meczu gole już nie padły i mecz zakończył się podziałem punktów. Brawa dla zespołu za walkę do końca!

Radunia Stężyca: Kacper Tułowiecki - Hubert Zwoźny, Tomasz Dejewski, Łukasz Bogusławski, Jonatan Straus - Nikodem Potrac, Paweł Czajkowski, Bartłomiej Kasprzak, Bartosz Bartkowiak (62' Wojciech Łuczak), Danu Spătaru (84' Szymon Nowicki) - Michał Biskup (62' Mateusz Kuzimski)

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Dominik Budzik, Adrian Piekarski, Norbert Radkiewicz, Michał Szmigiel (65' Igor Ławrynowicz) - Daniel Ściślak (88' Łukasz Norkowski), Dominik Konieczny, Tomasz Gajda - Patryk Stefański (74' Lucjan Zieliński) - Dawid Wolny (74' Krzysztof Ropski), Konrad Andrzejczak (46' Łukasz Zejdler)

żółte kartki: Kasprzak, Potrac - Gajda, Wolny, Zieliński
czerwona kartka: Tomasz Gajda (67 minuta, za dwie żółte)
sędziował: Paweł Horożaniecki z Żar