Sparing: Polonia Bytom vs Drama Zbrosławice 5-4 (2-1)
niedziela, 30 lipca 2023 14:13

W rozegranym dziś w samo południe meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała z czwartoligową Dramą Zbrosławice 5-4 (2-1). Dla niebiesko-czerwonych bramki strzelali: Krzysztof Ropski w 10 minucie, Łukasz Piontek w 37 minucie, Igor Ławrynowicz w 63 minucie, Oskar Skórka w 68 minucie oraz Grzegorz Ochwat w 85 minucie spotkania. Dla gości do siatki trafił m.in. Marcin Lachowski w 50 minucie (rzut karny), którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy.

Polonia Bytom: Kamil Hajduk - Patryk Stefański, Michał Bedronka, Adrian Piekarski (60' Marcin Lazaj), Igor Ławrynowicz - Łukasz Norkowski, Grzegorz Ochwat, Mateusz Młynarczyk - Daniel Ściślak (46' Daniel Zieliński), Krzysztof Ropski (60' Oskar Skórka), Łukasz Piontek

sędziował: Sebastian Jarzębak z Piekar Śląskich