Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom 1-0 (0-0)
sobota, 29 lipca 2023 20:46

W meczu 2. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z innym beniaminkiem rozgrywek, Olimpią Grudziądz 0-1 (0-0). Jedynego gola dla gospodarzy strzelił w 79 minucie Oskar Sikorski. Warto dodać, że spotkanie w 56 minucie zostało przerwane na 28 minut z powodu fatalnych warunków atmosferycznych (ulewa, burza).

Olimpia Grudziądz: Adrian Olszewski - Rafał Kobryń, Oskar Sikorski, Damian Kostkowski, Marcin Warcholak - Jan Bonikowski (86' Kacper Jarzec), Damian Vũ Thành, Kamil Kurowski, José Cabrera (62' Mateusz Sopoćko), Konrad Gutowski - Kostyantyn Cherniy (90' Szymon Stanisławski)

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Dominik Budzik (85' Patryk Stefański), Maksymilian Cichocki, 30. Norbert Radkiewicz, Michał Szmigiel - Dominik Konieczny, Tomasz Gajda, Szymon Jopek (56' Krzysztof Ropski) - Filip Żagiel (56' Daniel Ściślak), Dawid Wolny (80' Grzegorz Ochwat), Konrad Andrzejczak (56' Adrian Piekarski)