| 15 lipca zagramy sparing z GKS-em Tychy |
| Wpisany przez cloner |
| środa, 07 czerwca 2023 20:28 |
|
Kolejny zespół z I ligi opublikował plan przygotowań do sezonu 2023/2024 i w rubryce sparingpartnerzy pojawiła się nazwa Polonia Bytom. 15 lipca niebiesko-czerwoni zagrają, najprawdopodobniej na wyjeździe, z GKS-em Tychy - podała oficjalna strona www tyskiego klubu.
|
/p>


