Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Bytom 0-3 (0-2)
niedziela, 30 kwietnia 2023 21:44

W rozegranym wczoraj meczu 26. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe ze Stilonem Gorzów Wielkopolski 3-0 (2-0). Dla podopiecznych Adama Burka bramki strzelali: Krzysztof Ropski w 15 minucie, Patryk Stefański w 17 minucie oraz Konrad Andrzejczak w 82 minucie spotkania. Mecz "na zero z tyłu" to ogromna zasługa, znowu!!!, bramkarza Polonii, Eryka Mirusa, który w 66 minucie obronił rzut karny wykonywany przez Emila Drozdowicza. Brawa dla drużyny! Warto dodać, że w sektorze gości zameldowało się 500 fanatyków "Królowej Śląska", którzy stworzyli równie kapitalne widowisko. Podziękowania dla zgodowiczów za wsparcie.

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Łukasz Zejdler - Filip Żagiel (76' Konrad Andrzejczak), Łukasz Norkowski, Igor Ławrynowicz (86' Jakub Siwek), Patryk Stefański (61' Dominik Konieczny) - Dawid Wolny (86' Dawid Krzemień), Krzysztof Ropski (46' Tomasz Gajda)

żółte kartki: Wiśniewski, Kaniewski, Przybylski - Gajda, Bedronka, Żagiel, Konieczny
sędziował: Krzysztof Robert z Wrocławia
widzów: ok 2000 (w tym 500 gości)