Górnik II Zabrze - Polonia Bytom 1-2 (1-0)
niedziela, 02 kwietnia 2023 18:03

W rozegranym wczoraj meczu 22. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom pokonała na wyjeździe Górnik II Zabrze 2-1 (0-1). Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy, którzy udokumentowali ją bramką strzeloną w 20 minucie, jej autorem był Mateusz Chmarek, na drugą połowę trener Adam Burek postanowił dokonać kilku roszad, zmienić również ustawienie i to przyniosło wymierne efekty. W 68 minucie Konrad Andrzejczak wyrównał na 1-1, a w 77 minucie wynik ustalił, w sporym zamieszaniu podbramkowym, golem samobójczym Kamil Surowiec. Brawa dla drużyny za ambitną walkę do końca.

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Dominik Budzik, Ruslan Zubkov, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (46' Michał Bedronka) - Tomasz Gajda (46' Łukasz Norkowski), Dominik Konieczny (63' Dawid Krzemień), Dawid Wolny (82' Jacek Wuwer) - Jakub Kuczera (42' Jakub Siwek), Krzysztof Ropski

żółte kartki: Pytlewski, Chmarek, Surowiec - Budzik, Wolny, Radkiewicz, Norkowski
sędziował: Mateusz Maj z Wrocławia
widzów: 0 (mecz bez publiczności)