Remis w meczu na szczycie, Polonia - Rekord 1-1 (0-0)
czwartek, 23 marca 2023 12:40

W zaległym meczu 19. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom zremisowała wczoraj u siebie z Rekordem Bielsko-Biała 1-1 (0-0). Dla gości w 76 minucie gola strzelił Tomasz Nowak (z rzutu wolnego), natomiast dla niebiesko-czerwonych bramkę zdobył w 88 minucie Krzysztof Ropski. Podopieczni Adam Burka byli blisko zwycięstwa, w 95 minucie do siatki ponownie trafił Ropski, lecz sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Tym samym w meczu na szczycie padł remis, status quo w ligowej tabeli.

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Igor Ławrynowicz (71' Jakub Siwek), Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Łukasz Zejdler - Jacek Wuwer, Łukasz Norkowski (46' Dawid Wolny), Tomasz Gajda (81' Patryk Stefański) - Konrad Andrzejczak (46' Dawid Krzemień), Krzysztof Ropski, Filip Żagiel (46' Dominik Budzik)

żółte kartki: Andrzejczak, Norkowski, Bedronka, Radkiewicz - Nowak, Kasprzak, Twarkowski
sędziował: Marcin Bielawski z Mysłowic