Sparing: Polonia Bytom vs GKS Jastrzębie 3-1 (2-1)
sobota, 18 lutego 2023 15:33

W rozegranym dziś sparingu, Polonia Bytom pewnie pokonała II-ligowy GKS Jastrzębie 3-1 (2-1). Dla zespołu Adam Burka bramki strzelali: Konrad Andrzejczak w 7 minucie, Krzysztof Ropski w 18 minucie oraz Dawid Krzemień w 84 minucie (z rzutu karnego), dla gości jedynego gola zdobył Kacper Zych w 17 minucie meczu. Dzisiejszy test-mecz rozegrano na Stadionie Miejskim przy ul. Olimpijskiej i trwał aż 120 minut (45 + 45 + 30). Brawa dla drużyny za zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem.

Polonia Bytom: Eryk Mirus (91' Krystian Wieczorek) - Dominik Budzik (91' Mateusz Anklewicz), Ruslan Zubvov (91' Michał Bedronka), Norbert Radkiewicz (91' Krzysztof Hałgas), Igor Ławrynowicz (91' Daniel Zieliński) - Jacek Wuwer (91' Dominik Konieczny), Tomasz Gajda (75' Dawid Krzemień), Łukasz Norkowski (91' Borys Łysko) - Patryk Stefański (91' Jakub Siwek), Konrad Andrzejczak (91' Jakub Kuczera), Krzysztof Ropski (91' Maksym Radchenko)

żółta kartka: Wuwer
sędziował: Sebastian Jarzębak z Piekar Śląskich

źródło: własne/Polonia Bytom