Sparing: Polonia Bytom vs Pniówek Pawłowice 3-2 (2-1)
sobota, 11 lutego 2023 13:16

Pierwszy zespół Polonii Bytom odbywa dziś niezwykle pracowitą sobotę, sztab szkoleniowy zaplanował aż dwa sparingi, w pierwszym z nich niebiesko-czerwoni pokonali Pniówek Pawłowice 3-2 (2-1). Dla zespołu Adama Burka bramki strzelali: Łukasz Piontek w 1 minucie oraz Krzysztof Ropski w 4 i 73 minucie spotkania, dla gości strzelali natomiast: Dawid Hanzel w 18 minucie (z rzutu karnego) i Mateusz Szatkowski w 53 minucie meczu (z rzutu karnego). Drugim rywalem bytomian będzie Stal Brzeg.

Polonia Bytom: Krystian Wieczorek - Piotr Topolewski (46' Daniel Zieliński), Michał Bedronka, Krzysztof Hałgas, Mateusz Anklewicz - Jakub Siwek, Dominik Konieczny, Borys Łysko (63' Maksym Radchenko) – Łukasz Piontek, Krzysztof Ropski, Jakub Kuczera

sędziował: Sławomir Smaczny z Bytomia