PP: Polonia Bytom vs Górnik Bobrowniki Śląskie 11-0 (5-0)
środa, 21 września 2022 16:55

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 1/4 finału Pucharu Polski podokręgu Bytom, Polonia Bytom rozgromiła u siebie występujący na co dzień w A Klasie Górnik Bobrowniki Śląskie11-0 (5-0). Dla zespołu Ryszarda Wieczorka bramki strzelali: Michał Bedronka w 9 minucie, Orest Tkachuk w 18 minucie, Łukasz Piontek w 23 minucie, Krzysztof Hałgas w 41 minucie, Dawid Krzemień w 45 i 86 minucie (rzut karny), Dominik Budzik w 47 i 60 minucie, Patryk Stefański w 63 i 87 minucie oraz Lucjan Zieliński w 65 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Mateusz Anklewicz (60' Dominik Konieczny), Michał Bedronka (46' Norbert Radkiewicz), Mateusz Lipp - Dominik Budzik (70' Kamil Miensopust), Adam Sobuś, Dawid Krzemień, Krzysztof Hałgas - Piotr Topolewski (46' Patryk Stefański), Orest Tkachuk (60' Konrad Andrzejczak), Łukasz Piontek (60' Lucjan Zieliński).

sędziował: Piotr Halamoda z Bytomia
widzów: 0 (mecz bez publiczności)