Stal Brzeg - Polonia Bytom 0-1 (0-1)
sobota, 17 września 2022 18:36

W rozegranym dziś meczu 8. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III Polonia Bytom wygrała na wyjeździe ze Stalą Brzeg 1-0 (1-0). Gola na wagę trzech punktów dla niebiesko-czerwonych strzelił w 5 minucie Dawid Wolny (dobitka po nietrafionym rzucie karnym). Warto dodać, że bytomianie mecz kończyli w dziesiątkę, w 71 minucie czerwoną kartkę - już drugą w tym sezonie - otrzymał Michał Bedronka. Brawa dla drużyny za kolejne zwycięstwo!

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Jakub Góralczyk, Ruslan Zubkov, Michał Bedronka - Konrad Andrzejczak (46' Norbert Radkiewicz), Jacek Wuwer, Tomasz Gajda, Łukasz Zejdler (62' Patryk Stefański) - Filip Żagiel (62' Lucjan Zieliński), Dawid Wolny (80' Dawid Krzemień), Orest Tkachuk (75' Dominik Konieczny)

żółte kartki: Wdowiak, Niemczyk, Czernysz, Lechowicz, Czajkowski, Matusik, Kuriata - Zejdler, Andrzejczak, Gajda, Bedronka (dwie), Radkiewicz, Zieliński
czerwona kartka: Bedronka (za dwie żółte w 71 minucie)
sędziował: Mariusz Maćko z Żar