PP: Drama Zbrosławice - Polonia Bytom 3-6 (0-2)
środa, 07 września 2022 19:09

W meczu drugiej rundy Pucharu Polski podokręgu Bytom, Polonia Bytom wygrała z Dramą Zbrosławice6-3 (2-0). Spotkanie zostało rozegrane w Bytomiu przy ul. Olimpijskiej, choć formalnie gospodarzem meczu był beniaminek IV ligi. Dla niebiesko-czerwonych gole strzelali dziś: Filip Żagiel w 16 minucie (z rzutu karnego), Jacek Wuwer w 26 minucie, Konrad Andrzejczak w 66 minucie, Orest Tkachuk w 70 i 73 minucie oraz Patryk Stefański w 90 minucie, natomiast dla rywali trafiali: Marcin Lachowski w 55 i 68 minucie oraz Filip Kotalczyk w 75 minucie spotkania. Brawa za awans, minus za grę w defensywie...

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Jakub Góralczyk, Norbert Radkiewicz (68' Michał Bedronka), Mateusz Lipp - Dominik Budzik (56' Patryk Stefański), Dawid Krzemień (46' Dominik Konieczny), Jacek Wuwer (68' Adam Sobuś), Krzysztof Hałgas (56' Konrad Andrzejczak) - Filip Żagiel, Orest Tkachuk, Łukasz Piontek (46' Tomasz Gajda)

żółte kartki: Wojdanowski
sędziował: Jakub Kołodziejczyk z Bytomia
widzów: 0 (mecz bez publiczności)