Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom 4-1 (2-0)
sobota, 13 sierpnia 2022 17:47

Takiego końcowego rezultatu raczej nikt się nie spodziewał, Polonia Bytom w meczu 2. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III przegrała w Bielsku-Białej z miejscowym Rekordem aż 4-1 (2-0). Dla gospodarzy gole strzelali wczoraj: Konrad Kareta w 9 minucie, Szczepan Mucha w 37 i 65 minucie oraz Mateusz Pańkowski w 88 minucie spotkania, dla niebiesko-czerwonych honorowe trafienie zaliczył Ruslan Zubkov w 60 minucie. Pod koniec spotkania Zubkov został też niestety antybohaterem, w 85 minucie otrzymał czerwoną kartkę za faul. Porażka wysoka, acz całkowicie zasłużona, na szczęście okazja do rehabilitacji już w najbliższą środę, podopieczni Ryszarda Wieczorka przy ul. Olimpijskiej podejmować będą Gwarek Tarnowskie Góry.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Michał Bedronka, Ruslan Zubkov, Mateusz Lipp - Budzik (75' Konrad Andrzejczak), Jacek Wuwer (75' Dominik Konieczny), Tomasz Gajda, Łukasz Zejdler (86' Norbert Radkiewicz) - Patryk Stefański (75' Orest Tkaczuk), Dawid Wolny, Lucjan Zieliński (46' Filip Żagiel)

żółte kartki: Feruga, Caputa, Kareta (dwie), Kotelba, Wyroba, Nowak - Stefański, Żagiel
czerwone kartki: Kareta w 85 minucie (za dwie żółte) - Zubkov w 85 minucie
sędziował: Mariusz Goriwoda
widzów: ok 400