Sparing: Polonia Bytom vs Ruch Zdzieszowice 4-0 (4-0)
sobota, 30 lipca 2022 12:08

W ostatnim meczu sparingowym tego lata, przed rozpoczynającym się za tydzień sezonem 2022/2023, Polonia Bytom wygrała u siebie z IV-ligowym Ruchem Zdzieszowice aż 4-0 (4-0). Dla zespołu Ryszarda Wieczorka bramki strzelali: Lucjan Zieliński w 16 minucie, Denis Sotor w 19 minucie (gol samobójczy), Patryk Stefański w 37 minucie oraz Tomasz Gajda w 45 minucie. W zespole "Królowej Śląska" na testach pojawili się dwaj nowi gracze, obrońca Kamil Miensopust z SFC Opava oraz pomocnik Adam Sobuś z Akademii Piłkarskiej Profi 23.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka (60' Eryk Mirus) - Michał Bedronka (46' Jakub Góralczyk), Ruslan Zubkov (70' Kamil Miensopust), Mateusz Lipp (46' Norbert Radkiewicz) - Dominik Budzik (60' Konrad Andrzejczak), Jacek Wuwer (46' Dominik Konieczny), Tomasz Gajda (70' Adam Sobuś), Łukasz Zejdler (60' Krzysztof Hałgas) - Patryk Stefański (46' Filip Żagiel), Dawid Wolny (60' Orest Tkaczuk), Lucjan Zieliński (60' Dawid Krzemień)

sędziował: Robert Reguła z Katowic
widzów: 0 (mecz bez publiczności)