/p>

PIERWSZY ZESPÓŁ

DRUGI ZESPÓŁ

AUDIO/VIDEO

STATS

 

statystyka

Puchar Polski (2022/2023)

1 runda podokręgu Bytom

Polonia Bytom - wolny los
17 sierpnia 2022 - 17:30




2 runda podokręgu Bytom

Drama Zbrosławice - Polonia Bytom 3-6 (0-2)
7 września 2022 - 17:00 (w Bytomiu, Drama gospodarzem)



0-1 Żagiel 16' (karny)
0-2 Wuwer 26'
1-2 Lachowski 55'
1-3 Andrzejczak 66'
2-3 Lachowski 68'
2-4 Tkachuk 70'
2-5 Tkachuk 73'
3-5 Kotalczyk 75'
3-6 Stefański 90'

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Jakub Góralczyk, Norbert Radkiewicz (68' Michał Bedronka), Mateusz Lipp - Dominik Budzik (56' Patryk Stefański), Dawid Krzemień (46' Dominik Konieczny), Jacek Wuwer (68' Adam Sobuś), Krzysztof Hałgas (56' Konrad Andrzejczak) - Filip Żagiel, Orest Tkachuk, Łukasz Piontek (46' Tomasz Gajda)


żółte kartki: Wojdanowski (Drama)
sędziował: Jakub Kołodziejczyk z Bytomia
widzów: 0 (mecz bez publiczności)



3 runda podokręgu Bytom (1/4 finału)

Górnik Bobrowniki Śląskie - Polonia Bytom 0-11 (0-5)
21 września 16:00 (w Bytomiu, Górnik gospodarzem)

0-1 Bedronka 9'
0-2 Tkachuk 18'
0-3 Piontek 23'
0-4 Hałgas 41'
0-5 Krzemień 45'
0-6 Budzik 47'
0-7 Budzik 60'
0-8 Stefański 63'
0-9 Zieliński 65'
0-10 Krzemień 86' (karny)
0-11 Stefański 87'

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Mateusz Anklewicz (60' Dominik Konieczny), Michał Bedronka (46' Norbert Radkiewicz), Mateusz Lipp - Dominik Budzik (70' Kamil Miensopust), Adam Sobuś, Dawid Krzemień, Krzysztof Hałgas - Piotr Topolewski (46' Patryk Stefański), Orest Tkachuk (60' Konrad Andrzejczak), Łukasz Piontek (60' Lucjan Zieliński)

sędziował: Piotr Halamoda z Bytomia
widzów: 0 (mecz bez publiczności)



4 runda podokręgu Bytom (1/2 finału)

LKS Żyglin - Polonia Bytom 1-3 (0-0) 
5 października 16:00

1-0 Wyżgoł 47'
1-1 sam. (Kamil Banaś) 68'
1-2 Radkiewicz 82'
1-3 Zieliński 90'

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Kamil Miensopust (72' Jakub Góralczyk), Norbert Radkiewicz, Mateusz Lipp (46' Ruslan Zubkov) - Dominik Budzik (46' Patryk Stefański), Dominik Konieczny, Dawid Krzemień, Krzysztof Hałgas (60' Lucjan Zieliński) - Konrad Andrzejczak (87' Mateusz Anklewicz), Orest Tkachuk, Tomasz Gajda (87' Piotr Topolewski)


żółte kartki: Pilarski, Banaś Karol (obydwaj LKS)
sędziował: Wojciech Zarzycki z Bytomia



Finał podokręgu Bytom

Szombierki Bytom - Polonia Bytom 0-2 (0-0)
8 listopada 14:00

0-1 Gajda 57'
0-2 Zubkov 77'

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Jakub Góralczyk, Ruslan Zubkov, Norbert Radkiewicz - Konrad Andrzejczak, Dominik Konieczny, Jacek Wuwer, Łukasz Zejdler - Tomasz Gajda (61' Dawid Krzemień), Lucjan Zieliński (59' Dawid Wolny), Filip Żagiel


żółte kartki: Wiśniewski, Łebko - Zubkov
sędziował: Krzysztof Szydłowski