Polonia Bytom - Foto-Higiena Gać 9-0 (3-0)
sobota, 04 czerwca 2022 19:12

W zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu 32. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom rozgromiła na własnym stadionie przy ul. Olimpijskiej zdecydowanego outsidera rozgrywek, Foto-Higienę Gać9-0 (3-0). Dla niebiesko-czerwonych gole strzelali dziś: Dawid Krzemień w 5 i 53 minucie, Michał Bedronka w 42 minucie, Dawid Wolny w 45 minucie, Arkadiusz Maj w 64 minucie, Michał Nagrodzki w 66, 80 i 88 minucie oraz Orest Tkachuk w 80 minucie spotkania. Brawa dla zespołu za ambitną grę do ostatniego gwizdka sędziego.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas - Jakub Siwek (60' Michał Nagrodzki), Jacek Wuwer, Dawid Krzemień (75' Orest Tkachuk), Patryk Stefański (69' Michał Maj), Daniel Iwanek (46' Sebastian Pączko) - Dawid Wolny (46' Arkadiusz Maj)

sędziował: Mateusz Czerwień z Krakowa