Ślęza Wrocław - Polonia Bytom 4-2 (2-0)
niedziela, 29 maja 2022 19:15

W rozegranym wczoraj meczu 31. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe ze Ślęzą Wrocław 2-4 (0-2). Bramki dla gospodarzy strzelali: Gabriel Dornellas w 5 minucie, Mikołaj Wawrzyniak w 16 minucie, João Passoni w 50 minucie oraz Alefe Lima w 90 minucie, natomiast dla zespołu Kamila Rakoczego strzelali: Orest Tkachuk w 86 minucie oraz Michał Bedronka w 89 minucie spotkania. Po takim rozstrzygnięciu, a także po zwycięstwie Zagłębia II Lubin nad Górnikiem II Zabrze, awans do II ligi uzyskał właśnie drugi zespół z Lubina. Gratulujemy!

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Dominik Budzik (56' Dawid Wolny), Michał Bedronka, Michał Maj, Kordian Górka (46' Michał Płonka) - Patryk Stefański, Dominik Konieczny (46' Jacek Wuwer), Dawid Krzemień, Michał Nagrodzki (66' Jakub Siwek), Konrad Andrzejczak - Arkadiusz Maj (75' Orest Tkaczuk)

żółte kartki: Traczyk, Bohdanowicz, Lima - Konieczny, Nagrodzki
sędziował: Bartosz Owsiany z Opola

źródło: własne/90minut.pl