Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom 0-5 (0-1)
sobota, 14 maja 2022 19:45

Dość niespodziewanie, aczkolwiek absolutnie zasłużenie, Polonia Bytom wygrała dziś na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice5-0 (1-0) w meczu 29. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, gospodarze mieli swoje sytuacje, po strzałach piłka odbijała się i od słupka, i od poprzeczki, jednak to niebiesko-czerwoni strzelili bramkę w 44 minucie, jej autorem był Patryk Stefański. Druga odsłona meczu to już dominacja bytomian, którzy momentami wręcz "bawili się" z wyraźnie zmęczonym rywalem, potwierdzeniem tego były aż 4 bramki, po 2 trafienia zanotowali Dawid Krzemień (w 65 i 90 minucie) oraz Sebastian Pączko (w 75 i 81 minucie). Brawa dla zespołu za wysokie zwycięstwo!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Mateusz Anklewicz (46' Dominik Budzik), Krzysztof Hałgas, Michał Maj, Kordian Górka - Konrad Andrzejczak (74' Sebastian Pączko), Dominik Konieczny, Dawid Krzemień, Orest Tkachuk (46' Michał Nagrodzki), Patryk Stefański (74' Jacek Wuwer) - Dawid Wolny (78' Arkadiusz Maj)

żółte kartki: Wiciński - Andrzejczak
sędziował: Waldemar Socha z Jeleniej Góry
widzów: ok 200