PP: ROW Rybnik - Polonia Bytom 1-2 (0-2)
środa, 20 kwietnia 2022 18:53

W zakończonym przed chwilą meczu 1. rundy Pucharu Polskim na szczeblu wojewódzkim, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z IV-ligowym ROW-em Rybnik 2-1 (2-0). Dla niebiesko-czerwonych gole strzelali dziś: Orest Tkachuk w 7 minucie (z rzutu karnego) oraz Kordian Górka w 12 minucie, dla gospodarzy honorową bramkę zdobył w 81 minucie Łukasz Krakowczyk (z rzutu karnego). Gratulacje dla zespołu za awans do kolejnej rundy, która zostanie rozegrana 4 maja.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Mateusz Anklewicz, Jakub Trojanowski, Krzysztof Hałgas (46' Norbert Radkiewicz), Kordian Górka - Łukasz Piontek (46' Dawid Kozicki), Jacek Wuwer (67' Denis Sojka), Dawid Krzemień, Orest Tkachuk (67' Kamil Wójcik), Sebastian Pączko (46' Denis Bardl) - Michał Nagrodzki (67' Kamil Szczypiński)

żółte kartki: Krzemień, Tkachuk, Trojanowski, Szczypiński, Górka
sędziował: Sebastian Jarzębak z Piekar Śląskich
widzów: 0 (mecz bez publiczności)