Polonia Bytom - Carina Gubin 2-1 (1-1)
piątek, 25 marca 2022 18:51

W zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu 21. kolejki Polonia Bytom wygrała u siebie z beniaminkiem rozgrywek, Cariną Gubin 2-1 (1-1). Strzelanie dziś rozpoczęli goście, którzy już w 3 minucie za sprawą pewnie wykonanego rzutu karnego przez Przemysława Haraszkiewicza objęli dość niespodziewanie prowadzenie. Później strzelali jednak już tylko niebiesko-czerwoni, wyrównał w 27 minucie Orest Tkachuk, a wynik ustalił i zapewnił ważne 3 punkty w 94 minucie Norbert Radkiewicz. Brawa za walkę do końca!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Jakub Trojanowski (46' Daniel Iwanek), Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas - Konrad Andrzejczak (60' Dominik Budzik), Jacek Wuwer, Orest Tkachuk (60' Dawid Krzemień), Michał Płonka, Patryk Stefański (86' Dominik Konieczny) - Dawid Wolny (60' Arkadiusz Maj)

sędziował: Daniel Detka z Kielc
żółte kartki: Krzemień, Radkiewicz - Ryś, Diduszko, Woźniak

źródło: własne/Polonia Bytom