Polonia Bytom - Warta Gorzów Wielkopolski 2-4 (2-1)
sobota, 12 marca 2022 18:30

I nie zmienia się nic w Bytomiu, początek rundy, nieważne czy jesiennej czy wiosennej, w wykonaniu zespołu prowadzonego przez sztab trenera Kamila Rakoczego zawsze jest FATALNY!!! Polonia Bytom dziś w meczu inaugurującym wiosnę przegrała u siebie z Wartą Gorzów Wielkopolski 2-4!!! I to mimo, że do przerwy niebiesko-czerwoni prowadzili 2-1. Takie rozpoczęcie rundy to jest kompromitacja całej drużyny, wszystkich członków sztabu szkoleniowego i oczywiście zarządu. Z kronikarskiego obowiązku informujemy, że dla bytomian gole zdobyli Krzysztof Hałgas w 27 minucie oraz Daniel Iwanek w 35 minucie, natomiast dla gości trafiali: Norbert Radkiewicz w 42 i 77 minucie (dwa gole samobójcze), Karol Gardzielewicz w 89 minucie oraz Marcel Kasprzak w 97 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Kordian Górka (37' Michał Maj), Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas - Konrad Andrzejczak (66' Sebastian Pączko), Jacek Wuwer, Patryk Stefański, Michał Płonka (73' Dawid Krzemień), Daniel Iwanek (66' Łukasz Piontek) - Dawid Wolny (73' Arkadiusz Maj)

żółte kartki: Bielawski, Jachno, Mikołajczak, Rybicki
sędziował: Maciej Habuda z Wrocławia

źródło: własne/Polonia Bytom