/p>

Oświadczenie grup kibicowskich i SKK PB
Wpisany przez cloner   
środa, 09 marca 2022 14:50

Nie uległa zimą niestety poprawie sytuacja na linii kibice Polonii Bytom - zarząd klubu. Konflikt pomiędzy obiema stronami trwa już od 25 września ub. r. i nic nie wskazuje na jego rychłe zakończenie. "SZANUJ KIBICA SWEGO, BO MOŻESZ NIE MIEĆ ŻADNEGO! POLONIA TO MY". Tymczasem poniżej prezentujemy oświadczenie opublikowane dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

"W związku z rozpoczynająca się rundą wiosenną sezonu 2021/2022 informujemy, iż postanawiamy w dalszym ciągu kontynuować bojkot meczy domowych Polonia Bytom.
Jest to wspólna decyzja grup kibicowskich oraz SKK PB. Podczas przerwy zimowej odbyliśmy szereg rozmów na temat Naszej działalności na trybunach jak i poza nimi. Na wielu płaszczyznach nastąpił progres, jednak w dalszym ciągu są sprawy niezałatwione. Będziemy dalej walczyć o spełnienie naszych postulatów oraz o godne i równe traktowanie. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż ów bojkot ograniczamy jedynie do braku zorganizowanego dopingu oraz nie wywieszaniu flag, nie zabraniamy zatem żadnemu kibicowi uczestniczyć w meczach domowych.
W dalszym ciągu pokazujemy nasze przywiązanie do barw klubowych ???????? oraz HERBU na meczach wyjazdowych, codzienną działalnością społeczną oraz wspieraniu przez Stowarzyszenie "Olimp" Partner Polonia Bytom ⭐źródło: własne / SKK PB