PP: Orzeł Miedary - Polonia Bytom 1-8 (1-3)
niedziela, 06 marca 2022 20:41

W rozegranym wczoraj finale Pucharu Polski podokręgu Bytom, Polonia Bytom pokonała na boisku przy ul. Olimpijskiej Orzeł Miedary 8-1 (3-1), natomiast warto dodać że formalnie gospodarzem był niżej notowany rywal. Dla niebiesko-czerwonych gole strzelali: Patryk Stefański w 15 i 23 minucie, Dawid Wolny w 38 (z rzutu karnego) i 48 minucie, Konrad Andrzejczak w 62 i 81 minucie, Arkadiusz Maj w 71 minucie oraz Jacek Wuwer w 86 minucie spotkania. Dzięki temu wynikowi, Polonia zapewniła sobie możliwość rywalizacji na poziomie wojewódzkim. Brawa!

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Michał Maj (46' Konrad Andrzejczak), Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (58' Kordian Górka) - Łukasz Piontek (46' Jakub Trojanowski), Jacek Wuwer, Patryk Stefański, Orest Tkachuk (63' Dawid Krzemień), Sebastian Pączko (46' Michał Płonka) - Dawid Wolny (63' Arkadiusz Maj)

żółte kartki: Kocot - Tkachuk
sędziował: Szymon Janicki z Bytomia

źródło: własne/poloniabytom.com.pl