Sparing: Polonia Bytom vs Warta Zawiercie 4-5 (2-2)
sobota, 19 lutego 2022 18:08

W drugim meczu sparingowym tego weekendu, Polonia Bytom odniosła drugą porażkę, tym razem od niebiesko-czerwonych lepsza okazała się Warta Zawiercie, która wygrała 5-4 (2-2). Dla zespołu Kamila Rakoczego gole strzelali: Arkadiusz Maj w 23 minucie (z rzutu karnego), Michał Płonka w 41 minucie (z rzutu karnego) oraz Sebastian Pączko w 59 i 83 minucie meczu. Dla IV-ligowca trafiali natomiast: Norbert Bębenek w 10 minucie, Pereira Neison w 33 minucie (z rzutu karnego), Damian Adamięcki w 51 (z rzutu karnego) i 52 minucie oraz Szymon Maszczyk w 73 minucie sparingu. Za tydzień bytomianie mają w planach mini-turniej, w ramach którego zagrają ze Ślęzą Wrocław i Zagłębiem II Lubin.

Polonia Bytom: Kamil Hajduk - Mateusz Anklewicz (63' Denis Sojka), Kamil Nawrot (63' Marcel Gocyk), Paweł Koncewicz-Żyłka, Michał Maj (63' Szymon Przybylski) - Konrad Andrzejczak (46' Sebastian Pączko), Dominik Konieczny (63' Bała), Michał Płonka (63' Michał Nagrodzki), Orest Tkachuk (63' Kamil Szczypiński), Jakub Wróbel (63' Dawid Kozicki) - Arkadiusz Maj (31' Łukasz Piontek)

sędziował: Mateusz Bielawski z Katowic