Sparing: Górnik Polkowice vs Polonia Bytom 4-0 (2-0)
piątek, 18 lutego 2022 17:15

W rozegranym dziś w samo południe meczu sparingowym, Górnik Polkowice wygrał aż 4-0 (2-0) z Polonią Bytom. Gole dla pierwszoligowca strzelali: Rafał Karmelita w 5 minucie, Mariusz Szuszkiewicz w 7 minucie (dobitka po niewykorzystanym rzucie karnym przez samego Szuszkiewicza), Mateusz Piątkowski w 49 minucie oraz Maciej Bancewicz w 61 minucie meczu. Ponadto w 90 minucie rzutu karnego dla gospodarzy nie wykorzystał Filip Baranowski. Kolejny sparing niebiesko-czerwoni zagrają już jutro, rywalem podopiecznych Kamila Rakoczego będzie czwartoligowa Warta Zawiercie

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Kordian Górka (46' Michał Maj), Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz (46' Paweł Koncewicz-Żyłka), Krzysztof Hałgas - Patryk Stefański, Jacek Wuwer (73' Dominik Konieczny), Sebastian Pączko (46' Konrad Andrzejczak), Michał Płonka (46' Orest Tkachuk), Daniel Iwanek (68' Jakub Wróbel) - Dawid Wolny (73' Michał Nagrodzki)

sędziował: Marcin Nawracaj z Legnicy