Sparing: Polonia Bytom vs Raków II Częstochowa 1-4 (0-1)
sobota, 12 lutego 2022 15:08

W szóstym tej zimy meczu sparingowym Polonia Bytom poniosła dziś już czwartą porażkę,. Tym razem od podopiecznych Kamila Rakoczego lepszy okazał się lider Zina IV ligi (grupa I) Raków II Częstochowa, który wygrał aż 4-1 (1-0). Dla niebiesko-czerwonych jedyną bramkę strzelił w 56 minucie Łukasz Piontek, natomiast dla gości trafiali dziś: Pedro Vieira w 24 minucie, Jakub Budnicki w 52 minucie oraz Łukasz Mazurek w 60 i 82 minucie sparingu. Spotkanie rozegrano w Bytomiu przy ul. Dzierżonia.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Dominik Budzik (31' Bała, 62' Kordian Górka), Miłosz Pryga (62' Michał Bedronka), Michał Maj (62' Norbert Radkiewicz), Mateusz Anklewicz (62' Krzysztof Hałgas) - Sebastian Pączko (62' Kordian Andrzejczak), Dominik Konieczny (62' Jacek Wuwer), Łukasz Piontek (62' Orest Tkaczuk), Michał Płonka (62' Patryk Stefański), Jakub Siwek (62' Daniel Iwanek) - Michał Nagrodzki (62' Dawid Wolny)

sędziował: Mateusz Piszczelok z Katowic