Sparing: Stal Stalowa Wola vs Polonia Bytom 3-1 (1-0)
sobota, 05 lutego 2022 16:16

W czwartym tej zimy meczu sparingowym Polonia Bytom poniosła dziś trzecią porażkę, tym razem od podopiecznych Kamila Rakoczego lepszym zespołem okazała się III-ligowa Stal Stalowa Wola, która u siebie wygrała 3-1 (1-0). Jedynego gola dla niebiesko-czerwonych w 53 minucie Orest Tkachuk. Dla gospodarzy trafiali: Volodymyr Khorolskyi w 36 minucie, zawodnik testowany 66 minucie oraz Mateusz Budzik w 68 minucie sparingu. Ponadto w 73 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Patryk Stefański, jego strzał obronił 43-letni bramkarz gospodarzy Tomasz Wietecha

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Kordian Górka (60' Mateusz Anklewicz), Jakub Trojanowski (30' Michał Bedronka), Norbert Radkiewicz (40' Jakub Trojanowski), Krzysztof Hałgas (81' Denis Sojka) - Sebastian Pączko (46' Konrad Andrzejczak), Dominik Konieczny (46' Jacek Wuwer), Łukasz Piontek (46' Orest Tkachuk), Michał Płonka (46' Patryk Stefański), Jakub Siwek (46' Daniel Iwanek) - Jakub Wolny (70' Grzegorz Ochwat)

sędziował: Mariusz Myszka ze Stalowej Woli

źródło: własne/Polonia Bytom