Sparing: Polonia Bytom vs Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 (4-0)
sobota, 29 stycznia 2022 19:32

W rozegranym dzisiaj trzecim meczu sparingowym tej zimy, Polonia Bytom odniosła pierwsze zwycięstwo, bardzo pewnie wygrywając z Lechią Tomaszów Mazowiecki 4-1 (4-0). Dla zespołu Kamila Rakoczego gole strzelali: Bartosz Marchewka w 8 i 18 minucie, Jacek Wuwer w 26 minucie oraz Konrad Andrzejczak w 43 minucie, natomiast dla gości honorowe trafienie zanotował w 68 minucie test-meczu Dominik Pecyna.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka (65' Kamil Hajduk) - Mateusz Anklewicz (65' Kamil Wójcik), Michał Bedronka (46' Norbert Radkiewicz), Jakub Trojanowski (46' Marek Krotofil), Krzysztof Hałgas (46' Kordian Górka) - Konrad Andrzejczak (46' Jakub Siwek), Jacek Wuwer (35' Dominik Konieczny), Patryk Stefański (46' Orest Tkachuk), Łukasz Piontek (46' Michał Płonka), Daniel Iwanek (46' Sebastian Pączko) - Bartosz Marchewka (60' Grzegorz Ochwat)

sędziował: Michał Ficiński z Sosnowca