Sparing: Odra Opole vs Polonia Bytom 7-1 (1-1)
niedziela, 23 stycznia 2022 12:42

W rozegranym wczoraj drugim tej zimy meczu sparingowym, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Odrą Opole1-7 (1-1). Dla podopiecznych Kamila Rakoczego jedyną bramkę strzelił testowany Orest Tkachuk w 17 minucie, natomiast dla pierwszoligowc trafiali: Arkadiusz Piech w 4 minucie, Mateusz Marzec w 49, 58, 63, i 73 minucie, Tomáš Mikinič w 55 minucie oraz Adam Żak w 90 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Kordian Górka (60' Norbert Radkiewicz), Marek Krotofil (80' Kamil Wójcik), zawodnik testowany, Krzysztof Hałgas (46' Jakub Belica) - Jakub Siwek (46' Daniel Iwanek), Jacek Wuwer (46' Kamil Wójcik, 60' Mateusz Anklewicz), Orest Tkachuk (46' Michał Płonka), Dawid Krzemień (46' Patryk Stefański), Sebastian Pączko (46' Konrad Andrzejczak) - Grzegorz Ochwat (46' Michał Nagrodzki)

sędziował: Dawid Matyszczak z Kluczborka