Sparing: Polonia Bytom vs Skra Częstochowa 2-3 (1-1)
sobota, 15 stycznia 2022 13:55

W pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną sezonu 2021/2022, Polonia Bytom przegrała u siebie z I-ligową Skrą Częstochowa 2-3 (1-1). Dla niebiesko-czerwonych gole strzelali: Grzegorz Ochwat w 42 minucie (z rzutu karnego) oraz Patryk Stefański w 58 minucie (z rzutu karnego), dla gości natomiast trafiali: Maciej Mas w 4 minucie oraz Adam Mesjasz w 62 i 82 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Kordian Górka (46' Jakub Wróbel), Michał Bedronka (46' Jakub Belica), Daniel Wajsak (60' Bartosz Musiolik), Maksym Niemiec (46' Krzysztof Hałgas) - Sebastian Pączko (46' Konrad Andrzejczak), Jacek Wuwer (25' Marek Krotofil, 72' Mateusz Anklewicz), Orest Tkachuk (46' Patryk Stefański), Michał Płonka (46' Dawid Krzemień), Łukasz Piontek (30' Daniel Iwanek, 65' Tomasz Pośpiech) - Grzegorz Ochwat (65' Michał Nagrodzki)

źródło: własne/Polonia Bytom