Polonia Bytom - Miedź II Legnica 1-1 (1-1)
sobota, 20 listopada 2021 18:25

W ostatnim ligowym meczu w tym roku kalendarzowym, Polonia Bytom zremisowała u siebie z Miedzią II Legnica 1-1 (1-1). Dla zespołu Kamila Rakoczego gola strzelił w 13 minucie Michał Bedronka, jednak już w 23 minucie wyrównał, i jak się później okazało, wynik ustalił Grzegorz Bartczak. Po 18. ligowych meczach niebiesko-czerwoni zajmują w tabeli 3 miejsce, tracąc do lidera LKS-u Goczałkowice-Zdrój 5 punktów. Runda niezła, ale powinna być o wiele lepsza... Warto jeszcze dodać, że dziś cała główna trójka sztabu szkoleniowego, pierwszy trener Kamil Rakoczy, drugi trener Tomasz Włoka oraz trenerz bramkarz Mirosław Kuczera, otrzymała po żółtej kartce, przechodzimy do historii? Nie tędy droga...

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Kordian Górka, Michał Bedronka, Marek Krotofil, Krzysztof Hałgas - Patryk Stefański, Dominik Konieczny, Dawid Krzemień (72' Sebastian Pączko), Michał Płonka, Daniel Iwanek (60' Jakub Wróbel) - Damian Celuch

żółte kartki: Konieczny, Bedronka, Brzozowski + cały sztab szkoleniowy: Rakoczy, Włoka, Kuczera - Caetano, Balcewicz
sędziował: Gerard Gawron z Mielca.