MKS Kluczbork - Polonia Bytom 1-2 (0-1)
poniedziałek, 18 października 2021 09:14

W rozegranym w minioną sobotę meczu w ramach 13. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z MKS-em Kluczbork 2-1 (1-0). Dla niebiesko-czerwonych bramki zdobywali: Damian Celuch w 45 minucie oraz Michał Płonka w 74 minucie, natomiast honorowego gola dla gospodarzy strzelił Marcin Przybylski w 87 minucie spotkania. Kibicowsko również udany wyjazd, w sektorze gości pojawiło się prawie 500 fanatyków, w tym Odra Opole oraz Góral Żywiec (dzięki!).

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik (65' Kordian Górka), Marek Krotofil, Michał Bedronka, Krzysztof Hałgas (77' Jakub Belica) - Patryk Stefański (84' Sebastian Pączko), Dominik Konieczny, Dawid Krzemień, Michał Płonka, Daniel Iwanek (65' Jakub Wróbel) - Damian Celuch (77 Grzegorz Ochwat)

żółte kartki: Błaszkiewicz, Woźniak
sędziował: Filip Paszczyk z Wałbrzycha
widzów: ok 700 (w tym 480 gości)