Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom 1-5 (1-0)
sobota, 02 października 2021 20:19

W rozegranym dziś meczu 11. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Gwarkiem Tarnowskie Góry 5-1 (0-1). Dla niebiesko-czerwonych gole dziś strzelali: Damian Celuch w 65 minucie, Dawid Krzemień w 69 minucie, Patryk Stefański w 73 minucie, Krzysztof Hałgas w 76 minucie oraz Daniel Iwanek w 90 minucie, dla gospodarzy jedyne trafienie zanotował dobrze znany w Bytomiu Kamil Zalewski w 23 minucie spotkania. Wygrana Polonii mogła być okazalsza, gdyby w 17 minucie rzutu karnego nie zmarnował Konrad Andrzejczak. Brawa dla drużyny za wyjazdowe zwycięstwo!

Gwarek Tarnowskie Góry: Michał Bodys – Jakub Dyląg (83′ Oskar Ziemianek), Kacper Czajkowski, Szymon Przystalski, Mateusz Bąk – Kamil Zalewski (83′ Patryk Timochina), Kacper Joachim (66′ Wojciech Pisarek), Norbert Jaszczak (76′ Michał Rakowiecki), Maciej Borycka, Sebastian Dworaczek (76' Marcin Pisarek) – Karol Stanek

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski – Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Kordian Górka (46′ Krzysztof Hałgas) – Dominik Konieczny, Konrad Andrzejczak (46′ Daniel Iwanek), Dawid Krzemień, Michał Płonka (87′ Jakub Belica), Patryk Stefański (84′ Grzegorz Ochwat) – Jakub Wróbel (46′ Damian Celuch)

Żółte kartki: Czajkowski, Przystalski - Bedronka, Górka

Sędziował: Radosław Kasprzyk (Wrocław)