Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra 1-0 (0-0)
niedziela, 26 września 2021 10:28

W rozegranym wczoraj meczu 10. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom wygrała u siebie z Lechią Zielona Góra 1-0 (0-0). Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 89 minucie niezawodny Patryk Stefański. Zwycięstwo zespołu Kamila Rakoczego powinno być znacznie okazalsze, sytuacji strzeleckich było wiele, niestety nadal zawodzi skuteczność, ponadto w 59 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Michał Płonka.

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Kordian Górka (69' Krzysztof Hałgas) - Konrad Andrzejczak (82' Jarosław Czernysz), Jacek Wuwer (80' Jakub Belica), Dawid Krzemień (69' Damian Celuch), Michał Płonka, Patryk Stefański - Jakub Wróbel (82' Grzegorz Ochwat)

żółte kartki: Płonka, Radkiewicz - Żukowski, Babij, Frankowski
sędziował: Damian Nowak z Wrocławia
widzów: ok 300