/p>

DRUGI ZESPÓŁ

AUDIO/VIDEO

STATS

 

statystyka

Powstało stowarzyszenie OLIMP - informacje
Wpisany przez cloner   
czwartek, 05 sierpnia 2021 10:30

Bez większego rozgłosu kilka miesięcy temu powstało Stowarzyszenie "Olimp" Partner Polonia Bytom i pomimo niewielkiej ilości członków zaczęło już działać całkiem prężnie i odnosić pierwsze sukcesy! Nadszedł zatem w końcu czas na przedstawienie najważniejszych informacji na temat samej organizacji, sposobu działania, no i oczywiście... zachęcamy do wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia. Dlaczego? O tym poniżej!

 
Stowarzyszenie „Olimp” Partner Polonia Bytom to organizacja stworzona przez kibiców na potrzebę wsparcia finansowego klubu sportowego BS Polonia Bytom oraz Akademii Piłkarskiej BS Polonia Bytom. W odpowiedzi na trudną sytuacją finansową naszego miasta, a co za tym idzie Polonii Bytom postanowiliśmy, że za naszym pośrednictwem każdy, kto chce pomóc Polonii będzie mógł ją wspierać comiesięczną składką. Stworzyliśmy kilka progów finansowych i każdy sam ustala ile jest w stanie przeznaczyć na pomoc klubowi.


Chcesz mieć w przyszłości wpływ na losy Polonii? Zostań “Olimpijczykiem”!

 

  • BAJTEL

- Karta przeznaczona dla najmłodszych fanatyków, którzy nie ukończyli 16 roku życia
- Koszt to tylko 5 PLN / miesiąc
- Karta członkowska BAJTEL nie posiada prawa do głosowania

  • OLIMPIJCZYK

- Karta przeznaczona dla wszystkich kibiców Polonia Bytom niezależnie od wieku
- Koszt to tylko 25 PLN / miesiąc
- Karta członkowska OLIMPIJCZYK posiada 1 głos w głosowaniu

  • BRĄZOWY OLIMPIJCZYK

- Karta przeznaczona dla kibiców Polonia Bytom o nieco zasobniejszym portfelu
- Koszt to 50 PLN / miesiąc
- Karta członkowska BRĄZOWY OLIMPIJCZYK posiada 2 głosy w głosowaniu

  • SREBRNY OLIMPIJCZYK

- Karta przeznaczona dla kibiców, których stać na to aby wspierać Polonia Bytom dosyć pokaźna kwotą
- Koszt to 100 PLN / miesiąc
- Karta członkowska SREBRNY OLIMPIJCZYK posiada 4 głosy w głosowaniu

  • ZŁOTY OLIMPIJCZYK

- Karta przeznaczona dla kibiców, którym leży na sercu dobro Polonia Bytom i stać ich, aby wspierać klub taką kwotą
- Koszt to 200 PLN / miesiąc
- Karta członkowska ZŁOTY OLIMPIJCZYK posiada aż 10 głosów w głosowaniuPierwsza udana akcja już była!Pierwszy zakup dokonany przez Stowarzyszenie "OLIMP" Partner Polonia Bytom, za kwotę którą zapłaciliśmy za miejsce reklamowe na spodenkach meczowych Polonia Bytom został zakupiony sprzęt sportowy dla dzieciaków z Akademia BS Polonia Bytom!


Kto i jak może zostać Olimpijczykiem?

Każdy z nas, kto ukończył 16. lat może zostać Członkiem Stowarzyszenia! Celem przystąpienia do Stowarzyszenia obowiązana jest do wypełnienia i podpisania Deklaracji Członkowskiej. Deklaracja Członkowska musi zostać dostarczona przez Kandydata na członka do siedziby Stowarzyszenia, względnie w innym miejscu w którym Stowarzyszenie działa lub przeprowadza swoje akcje wynikające z realizacji celów statutowych. Deklaracje Członkowską można również wypełnić poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej Stowarzyszenia. Zarząd Stowarzyszenia obowiązany jest do rozpatrzenia każdej deklaracji członkowskiej jaka do niego wpływa, bez względu na miejsce i formę jej doręczenia.
Dla wszystkich, którzy pominęli linki, wklejamy raz jeszcze adres: WWW.POLONIA.BYTOM.PL/OLIMP/źródło: własne/polonia.bytom.pl/olimp