Sparing: Polonia Bytom vs Wieczysta Kraków 1-1 (1-1)
sobota, 17 lipca 2021 19:02

W rozegranym dziś meczu sparingowym, Polonia Bytom zremisowała 1-1 z beniaminkiem IV ligi, Wieczystą Kraków. Dla gości gola w 10 minucie strzelił Jakub Bąk, wyrównał i wynik ustalił w 40 minucie Damian Celuch. Następny mecz sparingowy 24 lipca, rywalem zespołu Kamila Rakoczego będzie II-ligowy Hutnik Kraków.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka (46' Krzysztof Kamiński) - Dominik Budzik (46' Krzysztof Hałgas 60' Kamil Wójcik), Michał Bedronka, Marek Krotofil (46' Jakub Belica), Krzysztof Hałgas (45' Kordian Górka) - Jakub Wróbel (46' Daniel Iwanek), Dominik Konieczny (46' Jacek Wuwer), Dawid Krzemień (89' Mateusz Anklewicz), Michał Płonka (65′ Belski), Patryk Stefański (75' Łukasz Piontek) - Damian Celuch (64' Filip Kotalczyk)