Sparing: Polonia Bytom vs LKS Bełk 5-0 (1-0)
sobota, 10 lipca 2021 12:00

W pierwszym meczu sparingowym tego lata, Polonia Bytom pokonała u siebie IV-ligowy LKS Bełk5-0 (1-0). Gole dla niebiesko-czerwonych strzelali: Damian Celuch w 6 minucie, Michał Płonka w 46 minucie, Grzegorz Ochwat w 65 i 70 minucie oraz Dawid Krzemień w 68 minucie spotkania. Ponadto w pierwszej połowie meczu rzutu karnego dla zespołu Kamila Rakoczego nie wykorzystał Michał Bedronka. Brawa jednak dla drużyny za udane rozpoczęcie przygotowań do sezonu 2021/2022.

Polonia Bytom: Tymoteusz Seweryn - Mateusz Anklewicz, Michał Bedronka (46' Kamil Wójcik), Jakub Belica (46' Marek Krotofil), Jakub Wróbel (46' Kordian Górka) - Mateusz Danieluk (46' Patryk Stefański), Dominik Konieczny (46' Jacek Wuwer), Łukasz Piontek (46' Michał Płonka), Dawid Krzemień, Alan Jaworski (46' Daniel Iwanek) - Damian Celuch (46' Grzegorz Ochwat)

żółte kartki: Bedronka, Wójcik

źródło: własne / Polonia Bytom