Stal Brzeg - Polonia Bytom 3-2 (0-2)
poniedziałek, 21 czerwca 2021 09:14

W rozegranym w minioną sobotę meczu ostatniej w tym sezonie 38. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe ze Stalą Brzeg 2-3 (2-0). Dla niebiesko-czerwonych gole strzelili jeszcze przed przerwą: Michał Bedronka w 28 minucie (z rzutu karnego) oraz Patryk Stefański w 33 minucie. W drugiej połowie skuteczniejsi byli jednak gospodarze, którzy strzelili aż 3 bramki, a mogli więcej, gdyż w 63 minucie rzut karny zmarnował Marcin Niemczyk, chwilę później się jednak zrehabilitował, gdyż już w 65 minucie trafił do siatki strzeżone przez Szymona Gniełkę, w 67 minucie wyrównał Dominik Bronisławski, a wynik spotkania ustalił w 78 minucie Jakub Kowalski.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Dominik Budzik, Michał Bedronka (77' Wojciech Mróz), Jakub Belica (90' Marcin Lachowski), Krzysztof Hałgas (34' Kewin Bobiński) - Patryk Stefański, Jacek Wuwer, Dawid Krzemień, Mateusz Anklewicz (45' Dawid Chojnowski), Jakub Wróbel (82' Oskar Skórka) - Grzegorz Ochwat

żółte kartki: Bronisławski - Gniełka, Bedronka, Wuwer, Chojnowski
sędziował: Mateusz Maj z Wrocławia
widzów: ok 200

źródło: własne/stalbrzeg.futbolowo.pl