Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom 1-4 (0-1)
sobota, 29 maja 2021 19:10

W zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu 34. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom bardzo pewnie wygrała na wyjeździe z Lechią Zielona Góra 4-1 (1-0). Dla niebiesko-czerwonych hat-trickiem dzisiaj popisał się Patryk Stefański, który trafiał do siatki rywali w 30, 59 i 82 minucie, jedno trafienie dołożył Dominik Budzik w 72 minucie, natomiast dla gospodarzy honorowego gola strzelił Aron Athenstadt w 69 minucie spotkania. Bardzo rzadko to robimy, ale wyróżnić chcemy również bramkarza Krzysztofa Kamińskiego, który kilka razy popisał się kapitalnymi interwencjami, które uchroniły nas od straty goli. Brawa dla zespołu.

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Jakub Belica (74' Krzysztof Hałgas) - Jakub Wróbel (66' Grzegorz Ochwat), Dominik Konieczny (74' Jacek Wuwer), Michał Płonka, Dawid Krzemień, Patryk Stefański (85' Mateusz Anklewicz) - Damian Celuch (85' Łukasz Piontek)

żółte kartki: Wieczorek, Athenstadt, Żukowski - Anklewicz
sędziował: Waldemar Socha z Bolesławca