Polonia Bytom - Foto-Higiena Gać 5-2 (4-0)
środa, 26 maja 2021 20:02

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 33. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom pokonała na własnym boisku przy ul. Olimpijskiej Foto-Higienę Gać 5-2 (4-0). Dla niebiesko-czerwonych gole dziś strzelali: Filip Żagiel w 12 minucie, Patryk Stefański w 15 minucie, Damian Celuch w 27 minucie, Dawid Krzemień w 33 minucie oraz Grzegorz Ochwat w 90 minucie, natomiast dla gości trafiali Michał Tylki w 56 minucie i Wiktor Nahrebecki w 85 minucie meczu. Warto wspomnieć, że w 79 minucie spotkania w barwach "Królowej Śląska" zadebiutowało dwóch wychowanków z rocznika 2005(!!!): Mateusz Anklewicz oraz Łukasz Piontek, którzy w dodatku zaliczył bardzo ładną asystę przy ostatniej bramce. Brawa!

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Jakub Wróbel (72' Krzysztof Hałgas) - Filip Żagiel, Dominik Konieczny (61' Jacek Wuwer), Michał Płonka (79' Mateusz Anklewicz), Dawid Krzemień (79' Łukasz Piontek), Patryk Stefański - Damian Celuch (61' Grzegorz Ochwat)

żółte kartki: Piontek, Wuwer
sędziował: Bartosz Owsiany z Opola
widzów: 0 (mecz bez publiczności)