Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin 1-0 (1-0)
niedziela, 23 maja 2021 14:39

W rozegranym wczoraj meczu 32. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom pokonała u siebie Zagłębie II Lubin 1-0 (1-0). Gola na wagę trzech punktów strzelił w 45 minucie Dawid Krzemień, natomiast interwencją na wagę trzech punktów w 71 minucie popisał się bramkarz Krzysztof Kamiński, który obronił rzut karny wykonywany przez Daniela Dudzińskiego. Niebiesko-czerwoni kończyli mecz w dziesięciu, gdyż w 81 minucie czerwoną kartkę otrzymał Michał Bedronka (za dwie żółte).

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Kordian Górka (19' Jakub Belica) - Filip Żagiel (61' Jakub Wróbel), Dominik Konieczny (72' Jacek Wuwer), Michał Płonka, Dawid Krzemień, Patryk Stefański (74' Krzysztof Hałgas) - Grzegorz Ochwat (61' Damian Celuch)

żółte kartki: Bedronka, Radkiewicz, Płonka, Krzemień - Lepczyński
czerwona kartka: Bedronka w 81 minucie (za dwie żółte)
sędziował: Maciej Mikołajewski ze Świebodzina