Polonia Bytom - Piast Żmigród 2-1 (0-0)
niedziela, 09 maja 2021 10:03

W rozegranym wczoraj meczu 30. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III Polonia Bytom wygrała u siebie z Piastem Żmigród 2-1 (0-0). Strzelanie przy Olimpijskiej rozpoczęli niespodziewanie goście, w 62 minucie gola strzelił Tobiasz Jarczak, chwilę później z boiska wyleciał po czerwonej kartce Dominik Konieczny i zrobiło się nerwowo. Ale wtedy wszedł na boisko Marcin Lachowski i ponownie udowodnił, że wiek to tylko liczba, w 78 minucie strzelił ładnego gola wolejem. Niebiesko-czerwoni poszli za ciosem i już w 81 minucie gola z bliskiej odległości zdobył Damian Celuch. Spotkanie podopieczni Kamila Rakoczego kończyli niestety w dziewiątkę, gdyż kontuzję odniósł "Lacha". Zdrowia życzymy!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Leon Fulianty, Kordian Górka (72' Jakub Wróbel) - Filip Żagiel (65' Dawid Krzemień), Dominik Konieczny, Michał Płonka, Patryk Stefański, Sebastian Pączko (73' Marcin Lachowski) - Grzegorz Ochwat (65' Damian Celuch)

żółte kartki: Konieczny (dwie), Fulianty - Łuczak, Chouwer
czerwona kartka: Konieczny, w 67 minucie (za dwie żółte)
sędziował: Maciej Mikołajewski z Świebodzina