Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom 1-1 (0-1)
niedziela, 28 marca 2021 14:01

W rozegranym wczoraj meczu 23. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom zremisowała na wyjeździe z GKS-em Pniówek Pawłowice 1-1 (0-1). Gola dla niebiesko-czerwonych strzelił już w 2 minucie Kordian Górka, gospodarze wyrównali w 82 minucie za sprawą trafienia Wojciecha Caniboła. Gwiazdą wczorajszego popołudnia został jednak arbiter, pan Krystian Stenzinger, który pokazał aż 15(!!!) żółtych kartek. Zespół Kamila Rakoczego po stracie punktów w Pawłowicach mocno utrudnił sobie drogę do awansu do II ligi, ale bytomianie mogą to uczynić rok później, o tym samym nie możemy jednak napisać w kontekście awansu do wyższej ligi sędziego.

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Leon Fulianty, Kordian Górka - Patryk Stefański (90' Grzegorz Ochwat), Dominik Konieczny, Michał Płonka (84' Marcin Lachowski), Dawid Krzemień, Sebastian Pączko (79' Jakub Wróbel) - Damian Celuch

żółte kartki: Glenc, Mazurkiewicz, Ciuberek, Łukasik, Łukasik - Bedronka, Stefański, Budzik, Celuch, Brzozowski, Krzemień, Górka, Wróbel + 2 żółte trener Rakoczy
czerwona kartka: trener Rakoczy (za 2 żółte)
sędziował: Krystian Stenzinger z Żagania