Sparing: Polonia Bytom vs Drama Zbrosławice 3-7 (2-1)
sobota, 27 lutego 2021 19:15

W drugim dzisiejszym sparingu, rozegranym również przy ul. Dzierżonia, Polonia Bytom przegrała z czwartoligowym LKS-em Drama Zbrosławice3-7 (2-1). Dla niebiesko-czerwonych hat-trickiem popisał się Marcin Lachowski, który trafiał do siatki rywala w 7 (z rzutu wolnego), 45 (z rzutu karnego) i 55 minucie (z rzutu karnego), goście trafiali natomiast w 41, 63, 65, 70, 73, 75 i 90 minucie meczu. Dodatkowo należy wspomnieć, że goście nie wykorzystali rzutu karnego w 60 minucie.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Wojciech Mróz (50' Jan Gawkowski), Miłosz Pryga, Leon Fulianty, Kajetan Frankowski (55' Dominik Szurka) - Jakub Wróbel, Dominik Konieczny (55' Kacper Stachoń), Michał Płonka (65' Łukasz Piontek), Marcin Lachowski (65' Mateusz Anklewicz), Sebastian Pączko (55' Piotr Topolewski) - Grzegorz Ochwat (46' Denis Bardl)