LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Bytom 1-2 (1-0)
sobota, 22 sierpnia 2020 18:59

Udanie rozpoczęli rozgrywki nowego sezonu piłkarze pierwszej drużyny Polonii Bytom, którzy w zakończonym przed kilkoma minutami wygrali na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice Zdrój 2-1 (0-1). Strzelanie rozpoczęli gospodarze, po świetnej kontrze do siatki w 25 minucie trafił Bartosz Marchewka, w drugiej odsłonie meczu gole zdobywali jednak tylko goście, najpierw Dawid Krzemień w 68 minucie, a później Adam Żak w 83 minucie, z rzutu karnego. W międzyczasie czerwoną kartkę otrzymał bramkarz niebiesko-czerwonych, Krzysztof Kamiński i od 77 minuty podopieczni Kamila Rakoczego grali w osłabieniu. Brawa za walkę do samego końca i pierwsze 3 punkty!

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Jakub Belica, Krzysztof Hałgas - Filip Żagiel (46' Robert Chwastek), Dominik Konieczny (46' Jacek Wuwer), Dawid Krzemień, Jakub Wróbel (62' Tomasz Pośpiech), Patryk Stefański (79' Dominik Brzozowski) - Adam Żak (90' Kacper Czajkowski)

żółte kartki: Zięba - Konieczny, Bedronka, Krzemień, Żak
czerwona kartka: Krzysztof Kamiński w 77 minucie (za faul)