Sparing: Polonia Bytom vs Śląsk II Wrocław 3-2 (1-1)
niedziela, 02 sierpnia 2020 09:54

W ostatnim meczu sparingowym tego lata, przed rozpoczynającą się za 5 dni 2. kolejką sezonu 2020/2021 III grupy III ligi, Polonia Bytom wygrała wczoraj u siebie z beniaminkiem II ligi, Śląskiem II Wrocław 3-2 (1-1). Gole dla podopiecznych Kamila Rakoczego strzelali: Adam Żak w 25 i 52 minucie (z rzutu karnego) oraz Jakub Wróbel w 77 minucie, natomiast dla rywali trafiali: Grzegorz Kotowicz w 35 minucie oraz Paweł Kucharczyk w 79 minucie spotkania. Przypominamy, że pierwszy mecz ligowy niebiesko-czerwoni rozegrają już w najbliższy piątek, rywalem będzie Gwarek Tarnowskie Góry. Bilety w sprzedaży już od jutra!

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Kacper Czajkowski (46' Krzysztof Hałgas), Jakub Belica - Filip Żagiel (46' Robert Chwastek), Dominik Konieczny (66' Wojciech Mróz), Dawid Krzemień (66' Marcin Lachowski), Tomasz Pośpiech (46' Jakub Wróbel), Patryk Stefański (80' Kajetan Frankowski) - Adam Żak (83' Denis Bardl)

Śląsk II Wrocław: zawodnik testowany - Olivier Wypart, Paweł Kucharczyk, zawodnik testowany, Patryk Caliński, Szymon Lewkot, Mateusz Młynarczyk, zawodnik testowany, Szymon Krocz, Filip Michalski, Grzegorz Kotowicz
Grali także: Patryk Szymański, Michał Dryja, zawodnik testowany, Jakub Jarzębowski

źródło: własne/poloniabytom.com.pl/slaskwroclaw.pl