PP: LKS Iskra Połomia vs Polonia Bytom 2-5 (1-3)
środa, 29 lipca 2020 20:28

W meczu pierwszej rundy Pucharu Polski podokręgu Bytom, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z LKS-em Iskra Połomia 5-2 (3-1). Dla zespołu Kamila Rakoczego gole dziś strzelali: Jakub Wróbel w 10 i 70 minucie, Denis Bardl w 21 minucie, Kamil Szczypiński w 35 minucie oraz Kamil Sęk w 74 minucie, natomiast dla gospodarzy trafiali do siatki: Ireneusz Duda w 9 minucie i Kamil Wyciślik w 54 minucie meczu. Gratulujemy awansu do kolejnej rundy!

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dawid Kozicki, Denis Pytel, Oskar Dzikiewicz (75' Miłosz Pryga), Denis Sojka - Grzegorz Ochwat (80' Dawid Froncek), Wojciech Mróz (46' Jakub Belica), Jakub Wróbel, Kamil Szczypiński (72' Mateusz Anklewicz), Kajetan Frankowski (46' Kamil Sęk) - Denis Bardl

źródło: własne / Polonia Bytom / Iskra Połomia