Sparing: Polonia Bytom vs Hutnik Kraków 2-3 (0-1, 0-1, 2-1)
środa, 15 lipca 2020 18:56

W zakończonym przed kilkoma minutami trzecim meczu sparingowym tego lata, Polonia Bytom przegrała u siebie z beniaminkiem II ligi, Hutnikiem Kraków 2-3 (0-1, 0-1, 2-1). Obie bramki dla zespołu Kamila Rakoczego strzelił Marcin Lachowski w 65 i 82 minucie, natomiast dla gości trafiali dziś: Kamil Sobala w 22 minucie, Abdallah Hafez w 45 minucie oraz Sebastian Zdebski w 79 minucie. Spotkanie, które odbyło się na wybudowanym w zeszłym roku kompleksie boisk w dolinie Bytomki, rozegrano w systemie 3x30 minut.

Polonia Bytom:
Dawid Gargasz, Krzysztof Kamiński - Michał Bedronka, Kacper Czajkowski, Krzysztof Hałgas, Dawid Kozicki, Oskar Dzikiewicz, Dominik Konieczny, Dawid Krzemień, Jakub Wróbel, Marcin Lachowski, Patryk Stefański, Robert Chwastek, Filip Żagiel, Adam Żak, Jakub Belica, Kamil Wójcik, Tomasz Pośpiech oraz zawodnicy testowani.

źródło: własne/Hutnik Kraków/Polonia Bytom