Sparing: Hutnik Kraków vs Polonia Bytom 2-4 (1-2)
sobota, 29 lutego 2020 15:45

W ostatnim meczu sparingowym tej zimy, przed rozpoczynającą się za tydzień rundą wiosenną, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z wiceliderem IV grupy III ligi, Hutnikiem Kraków 4-2 (2-1). Bramki dla zespołu Kamila Rakoczego strzelali dziś: Mariusz Fornalczyk w 31 minucie, Patryk Stefański w 45 i 74 minucie (rzut karny) oraz Adam Żak w 53 minucie meczu. Dla gospodarzy trafiali: Arkadiusz Garzeł w 42 minucie oraz Dawid Linca w 48 minucie. Brawa dla niebiesko-czerwonych za świetne zakończenie okresu przygotowawczego. Powodzenia w lidze!

Polonia Bytom:  Dawid Gargasz - Dominik Budzik, Łukasz Matusiak, Michał Bedronka - Patryk Stefański, Dominik Konieczny, Jakub Czajkowski, Dawid Rudnik, Dawid Krzemień, Mariusz Fornalczyk - Adam Żak
w meczu wystąpili również: Krzysztof Kamiński, Jakub Wróbel, Tomasz Pośpiech, Oskar Dzikiewicz, Łukasz Krakowczyk, Norbert Radkiewicz oraz Filip Żagiel

źródło: własne / Polonia Bytom