W zakończonym przed kilkoma minutami spotkaniu o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy pomiędzy Polonią Bytom i Legią Warszawa, górą goście, którzy wygrali 2-1 (0-0). Jedynego gola dla niebiesko-czerwonych strzelił Piotr Konieczny w 47 minucie.
Bramki: Piotr Konieczny w 47 minucie - Ariel Borysiuk
w 60 minucie oraz Piotr Wasikowski
w 82 minucie meczu
Polonia Bytom ME: Augustyn - Nazar (46' Dzionsko), Urbaniak (85' Franiel), Stanicki, Kulpaka - Królikowski, Niewiedział (85' Kucharczyk), Świerczok (88' Majsner), Dreszer - Ślifirczyk - Zieliński (46' Konieczny)
Legia Warszawa ME: Gostomski - Breś, Augustyniak, Bozień, Tomczyk - Małkowski (64' Górski), Koziera, Borysiuk, Banasiak (85' Rajczak) - Kosecki (64' Wasikowski), Trochim
Żółte kartki: Małkowski, Wasikowski
Robert Królikowski walczy o piłkę z zawodnikami LegiiWarto odnotować, że po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, po raz pierwszy na boisku zaprezentował się
Michał Zieliński. Grał jedynie w pierwszej połowie, jednak był wyróżniającym się piłkarzem zespołu.